Пори року

26.05.2024 17:00

150-250

Опис

❤️ «ЧОТИРИ ПОРИ РОКУ» Астора П’яццоли – іскрометні ритми, бурхливі почуття, у них – кохання, сум і щастя, пристрасть і самотність,- у них звучить історія життя…

🎼 «ЧОТИРИ ПОРИ РОКУ В БУЕНОС-АЙРЕСІ» - знаменитий твір знаменитого АСТОРА П’ЯЦЦОЛИ, який звичайне танго з Аргентинських вулиць – утвердив на світових класичних сценах. «Quattro Estaciants Portenes» - чотири танго, чотири настрої, чотири пори року, прожитих в Буенос-Айресі, чотири історії з життя людини, що відбуваються влітку, восени, взимку та навесні.

☺️ 26 ТРАВНЯ – «Великий Астор», як його називають в Аргентині, - царюватиме на сцені Чернівецької обласної філармонії. Особливими барвами,віртуозністю, неперевершеною палітрою почуттів, цю емоційну музику сповнить знаменитий Академічний камерний оркестр «CAPRICCIO» та його знаменитий диригент, Народний артист України - Маестро ПАВЛО ЧЕБОТОВ.

🎻 Соліст – знаний в Україні і на світових теренах ДАРІЙ КОБЗАР – скрипаль зі Львова, який народився, навчався і починав свій творчий шлях на Буковині. Сьогодні він – викладач на кафедрі скрипки Львівської Національної Музичної Академії ім.М.Лисенка, артист Національного камерного ансамблю «Київські солісти». Виступає з камерними та симфонічними оркестрами України. Гастролює в Німеччині, Франції, Польщі, Швейцарії, Угорщині, Чехії… ДАРІЙ КОБЗАР – лауреат численних міжнародних конкурсів і фестивалів, удостоєний Мистецької премії та Ордену «Культурна дипломатія України». Запрошуємо поринути у світ аргентинських мелодій Астора Пяццоли, послухати «ПОРИ РОКУ» - одвічні і красиві, в яких звучать історії життєві !!!