Володимир Фісюк

Фісюк Володимир Дмитрович трудову  діяльність розпочав артистом академічного камерного хору «Чернівці» Чернівецької обласної філармонії у 2007 році, з 2012 р. -  соліст-вокаліст групи «Музична просвіта». 
За час роботи в філармонії, завдяки наполегливості у роботі та високій виконавській майстерності Фісюк В.Д. успішно відтворює на сценічних майданчиках області популярні твори буковинських, українських і зарубіжних композиторів, які схвально сприймаються слухачами. На Регіональному фестивалі 13класичної музики «Буковинський листопад - 2013» Фісюк В.Д. проявив себе яскравим виконавцем головної партії у сценічній кантаті К. Орфа «Карміна Бурана». 
Протягом навчання та трудової діяльності брав активну участь у концертах та різноманітних фестивалях і конкурсах. Є лауреатом та дипломантом Міжнародних та все Українських конкурсів.Працюючи солістом обласної філармонії Фісюк В.Д. успішно виступає перед трудівниками міста і села, школярами та молоддю у тематичних концертних програмах «А музика звучить…», «Хвилюючі звуки музики», до репертуару яких входять шедеври українських і зарубіжних класиків, українські народні пісні, популярні твори С.Сабадаша, В.Михайлюка, М.Мозгового, В. Івасюка, О.Білаша та інших українських композиторів.
За останні роки Фісюк В.Д. здійснив концертні проекти, серед яких:
 «Весняні води», «Я співаю тобі про кохання». Брав участь у концертах: «З Новим Роком! З Різдвом Христовим!», «Романси», «Вокальна музика», виконав сольну партію у сценічній кантаті К.Орфа «Карміна Бурана»,  гастролював в м. Тернополі, Житомирі, Луцьку,Київ,Вінниця,Івано_Франківськ а також у Франції та Німеччині,Польщі,Румунії,Швейцарії.
Фісюк В.Д. дипломант другого ступеня Всеукраїнського конкурсу молодих вокалістів ім. Ірини Маланюк (м. Ів.Франківськ, 2009р.), лауреат обласної мистецької премії ім. Назарія Яремчука (м.Чернівці, 2015 р.).
У 2013 році за вагомий особистий внесок у збереження української національної культури та високу професійну майстерність Фісюка В.Д. нагороджено Почесною Грамотою обласної державної адміністрації. У льтому 2020 року був удостоєний почесного звання ЗАУ.
          Своєю пісенною творчістю Фісюк В,Д. сприяє духовно-естетичному збагаченню жителів Буковини та вносить особистий внесок у розвиток  вокального мистецтва України.


Репертуар:

 1. "La donna è mobile"-from the beginning of act 3 of Giuseppe Verdi's opera Rigoletto 
 2. "È la solita storia del pastore" , also known as "Lamento di Federico", is an aria from act 2 of the opera L'arlesiana 
 3. "Il mio tesoro" voice from scene 2 in act 2 of Mozart's opera Don Giovanni.
 4. Recondita armonia" is the first romanza in the opera Tosca  by Giacomo Puccini.
 5. "Una furtiva lagrima"  is the romanza from act 2, scene 8 of the Italian opera L'elisir d'amore by Gaetano Donizetti.
 6. "Vesti la giubba" is a famous tenor aria from Ruggero Leoncavallo's 1892 opera Pagliacci.
 7. "Celeste Aida" ("Heavenly Aida") is a romanza from the first act of the opera Aida by Giuseppe Verdi.
 8. "Nessun dorma" is an aria from the final act of Giacomo Puccini's opera Turandot.
 9. "La fleur que tu m'avais jetée", from Bizet's Carmen
 10.  Massenet's opera Werther, and especially of its famous aria "Pourquoi me réveiller?" 
 11. Gounod: Faust: "Salut! demeure chaste et pure"
 12. Yours Is My Heart Alone" or "You Are My Heart's Delight" (German: "Dein ist mein ganzes Herz") is an aria from the 1929 operetta The Land of Smiles
 13. Paganini or I Liked Kissing Women (German: Gern hab' ich die Frau'n geküßt) is a 1934 German operetta 
 14. "Als flotter Geist"; Der Zigeunerbaron; Johann Strauss
 15. La belle de Cadix (Extrait de l'opérette "La belle de Cadix")
 16. Au mont Ida - La Belle Hélene / OFFENBACH
 17. Mexico (Opérette "Le Chanteur de Mexico")
 18. The part of Mario Cavaradossi from the “Tosca” by Puccini
 19. The part of the King Oedipus from the Oratory of “King Oedipus”
 20. As well as Neapolitan songs and popular opera duets

Сторінка у Facebook